1. خانه >
 2. اتاق فکر استانی >
 3. یزد
 • مسئله‌شناسی راهبردی توسعه در استان یزد

  مسئله‌شناسی راهبردی توسعه در استان یزد

  30 بهمن 1396 ساعت 13:54

  گزارش «مسأله‌شناسی راهبردی توسعه در استان یزد» به بررسی چالش‌های استان یزد در هفت حوزه محیط‌زیست، اقتصاد، علم و فناوری، سیاست داخلی، فرهنگی و اجتماعی، بهداشت و درمان و گردشگری می‌پردازد و پیشنهادهایی جهت رفع این چالش‌ها ارائه می‌دهد.

 • ارائه گزارش سازمان فاوا شهرداری یزد در رابطه با شهر هوشمند

  ارائه گزارش سازمان فاوا شهرداری یزد در رابطه با شهر هوشمند

  28 تیر 1395 ساعت 14:14

  جلسه اتاق فکر استان یزد در رابطه با شهر هوشمند پنجشنبه مورخ 95.04.10 در محل دفتر ریاست دانشگاه یزد برگزار شد.

 • تعیین چهارچوب فعالیت «کانون تفکر شهر هوشمند»

  تعیین چهارچوب فعالیت «کانون تفکر شهر هوشمند»

  1 تیر 1395 ساعت 13:16

  جلسه اتاق فکر استان یزد پیرامون تعیین چهارچوب فعالیت «کانون تفکر شهر هوشمند» پنجشنبه مورخ 95.03.06 در محل دفتر ریاست دانشگاه یزد برگزار شد.

 • نشست اتاق فکر استان یزد با منتخب مجلس شورای اسلامی

  نشست اتاق فکر استان یزد با منتخب مجلس شورای اسلامی

  13 اردیبهشت 1395 ساعت 13:06

  جلسه هم اندیشی نخبگان و اعضای اتاق فکر استان با نماینده منتخب مردم یزد در مجلس شورای اسلامی شنبه مورخ 21 فروردین 1395 در محل دفتر ریاست محترم دانشگاه یزد برگزار گردید.

 • نقد سیاستگذاری‌های کلان در تخصیص منابع به پروژه‌های استان یزد

  نقد سیاستگذاری‌های کلان در تخصیص منابع به پروژه‌های استان یزد

  5 آذر 1393 ساعت 10:36

  چهارمین جلسه اتاق فکر استان یزد از ساعت 3 الی 5 عصر روز سه‌شنبه 4 آذر 1393 در محل دفتر ریاست محترم دانشگاه یزد با حضور ریاست محترم دانشگاه یزد، مدیر اتاق فکر استان و سایر اعضاء برگزار شد.
  در این جلسه که به یکی از مسائل مبتلابه کشور و ازجمله استان یزد پرداخته شد، سیاست‌گذاری‌های کلان در تخصیص منابع به پروژه‌های مختلف در استان یزد مورد نقد و ارزیابی قرار گرفت.

 • محورها، مسایل و راهبردهای توسعه استان یزد

  محورها، مسایل و راهبردهای توسعه استان یزد

  12 آبان 1393 ساعت 11:38

  سومین جلسه اتاق فکر استان یزد با موضوع تعیین «مهم‌ترین مسائل استان یزد و همچنین راهبردهای توسعه استان» با حضور ریاست دانشگاه یزد، مدیر اتاق فکر استان و سایر اعضا از ساعت 3 الی 5 عصر روز سه‌شنبه مورخ 6 آبان 1393 در محل دفتر ریاست محترم دانشگاه یزد برگزار شد. در این نشست محورهای توسعه استان یزد، با توجه به اهداف چشم‌انداز توسعه کشور و جهت‌گیری‌های آمایش سرزمین، همچنین مزیت‌ها و ویژگی‌های استان یزد و بر پایه توسعه فرهنگی و اجتماعی، توسعه پایدار صنعت، معدن و خدمات برتر، فرصت‌های گردشگری و میراث فرهنگی استان، محدودیت‌ها و امکانات صنعتی و سایر توانمندی‌ها و ظرفیت‌های استان، موردبررسی و تجزیه‌ و تحلیل قرارگرفته و به شرح زیر تعیین گردید.

 • بررسی موضوعات و مسائل فرا استانی در اتاق فکر استان یزد

  بررسی موضوعات و مسائل فرا استانی در اتاق فکر استان یزد

  19 شهریور 1393 ساعت 11:00

  دومین جلسه اتاق فکر استان یزد با حضور اعضای اتاق فکر استان در ساعت 8 صبح روز سه‌شنبه 18 شهریور 1393 و در محل دفتر ریاست دانشگاه یزد برگزار شد.


 • برگزاری نخستین نشست تخصصی اتاق فکر استان یزد

  برگزاری نخستین نشست تخصصی اتاق فکر استان یزد

  20 مرداد 1393 ساعت 11:04

  اولین جلسه اتاق فکر استان با حضور همه اعضای اتاق فکر در تاریخ 13 مرداد 1393 در دفتر ریاست دانشگاه یزد تشکیل گردید. در این جلسه ضمن معرفی اعضا مروری بر اهداف و دلایل وجودی اتاق‌های فکر و انتظاراتی که از کارکرد این اتاق‌ها وجود دارد مطرح و موضوع به بحث و تبادل‌نظر گذاشته شد. همچنین در این جلسه اعضا از تجربیات خود ازجمله از اتاق‌های فکر استان در طی سالیان گذشته، برنامه‌های توسعه و استراتژیک استان مطالبی را بیان نمودند. در خصوص مسائل کلان استان نیز مرور اولیه‌ای صورت گرفت.

 • آغاز به کار اتاق فکر استان یزد

  آغاز به کار اتاق فکر استان یزد

  21 تیر 1393 ساعت 13:15

  آقای دکتر محمد‌علی وحدت، بنابر حکم مشترک مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در تاریخ 18 تیر ماه 1393 به مدت یک‌سال به عنوان مدیر اتاق فکر استان یزد منصوب شدند.