1. خانه >
  2. نویسندگان >
  3. محمد صادق آخوندی
محمد صادق آخوندی

محمد صادق آخوندی

دکتری فیزیک کاربردی، سرپرست دانشگاه صنعتی قم
آدرس: قم، دانشگاه صنعتی قم

تعداد مقالات: 1

محمد صادق اخوندی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی فیزیک کاربردی گرایش اتمی مولکولی در سال 1372 از دانشگاه صنعتی شریف و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد فیزیک کاربردی گرایش ماده چگال از دانشگاه تبریز در سال 1375 می باشد. همچنین وی در سال 1382 توانست در مقطع Ph.D در رشته فیزیک کاربردی گرایش ماده چگال از دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شود. چاپ و انتشار 13 مقاله به زبان انگلیسی و 44 مقاله به زبان فارسی در مجلات و نشریات معتبر علمی و پژوهشی داخلی و بین المللی و ترجمه و چاپ سه عنوان کتاب بخشی از فعالیتهای علمی و پژوهشی ایشان می باشد.

دکتر محمد صادق آخوندی عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور تهران بوده و هم اکنون ریاست دانشگاه صنعتی قم را عهده دار هستند. همچنین وی از سال 1387 تا 1388 مسوولیت راه اندازی دانشگاه صنعتی قم را نیز بر عهده داشته و اولین رئیس دانشگاه صنعتی قم میباشد که از سال 1388 تا 1390 این مسوولیت را برعهده داشتند. از دیگر مسوولیت های اجرایی ایشان می توان به عضویت در شورای علمی دفتر نخبگان استان قم، عضو ستاد آموزش عالی و حوزوی استان قم اشاره کرد.

  • اولین جلسه اتاق فکر استان قم

    20 اسفند 1393 ساعت 11:30

    قم | اتاق فکر استان‌ها

    اولین جلسه اتاق فکر استان قم با حضور 25 نفر از اساتید و نخبگان و دانشگاهیان استان قم در تاریخ 30 بهمن‌ماه 1393 از ساعت 17 الی 20 در محل اتاق جلسات حوزه ریاست دانشگاه صنعتی قم برگزار شد. در این جلسه ابتدا دکتر آخوندی ریاست دانشگاه صنعتی قم و اتاق فکر استان ضمن خوشامدگویی به حاضران در جلسه با اشاره به درخواست صریح ریاست محترم جمهوری از نخبگان و دانشگاهیان برای ورود به عرصه کارهای کشور و اهمیت حضور نخبگان و فرهیختگان و فعالان استانی در عرصه سیاست‌گذاری‌های استانی و ملی، توضیحاتی نسبت به چرایی و چگونگی تشکیل اتاق فکر و ضرورت و اهمیت اتاق‌های فکر ایراد کردند