1. خانه >
 2. نویسندگان >
 3. صفر فضلی
صفر فضلی

صفر فضلی

دكتراي مديريت،‌ گرايش تحقيق در عمليات، عضو هيأت علمي دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)
آدرس: قزوين، دانشگاه بين‌المللي امام خميني(ره)، دانشكده علوم اجتماعي، گروه مدیریت.

تعداد مقالات: 5

صفر فضلي عضو هيأت علمي گروه مديريت دانشگاه بین‌المللی امام خميني(ره) است. تحصيلات خود را در مقطع كارشناسي در دانشگاه شهيد بهشتي و در مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري در دانشگاه تربيت مدرس به پایان رسانده است. از سال 1372 در دانشگاه در مسئولیت‌های مديريت گروه، مديريت برنامه‌ریزی، معاونت پشتيباني دانشگاه و در سطح استان نيز مديركل امور اجتماعي و انتخابات استانداري، معاون سازمان مديريت و برنامه‌ریزی و رياست مديريت دولتي استان را به عهده داشته است. عضويت در هیأت مؤسس و هیأت‌مدیره چند سازمان غيردولتي از دیگر فعالیت‌های وی است. فضلی دو كتاب با موضوع «برنامه¬ريزي در مديريت» و «مديريت پروژه» تألیف و ترجمه كرده و بيش از 40 مقاله علمي- پژوهشي و علمي و ترويجي در مجلات داخلي و خارجي به چاپ رسانده است. صفر فضلی از فعالان اجتماعي-سياسي استان قزوین است و با تشکل‌های مدني و سياسي ارتباط داشته و در نشست‌های مختلف آن‌ها شركت و سخنراني می‌کند.

 • مشکلات صنعت در استان قزوین

  14 شهریور 1394 ساعت 13:36

  قزوين | اتاق فکر استان‌ها

  ظرفیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بزرگ صنعتی و تولیدی و وجود شهرک‌های صنعتی متعدد دراستان قزوین، این استان را از ظرفیت تولیدی بسیار بالایی برخوردار کرده است. علی رغم وجود این پتانسیل، بسیاری از واحدهای صنعتی مستقر در استان قزوین با بحران مواجه هستند که این موضوع ضرورت بررسی و انجام مطالعات جهات آسیب شناسی مسائل بخش صنعتی این استان و ارائه راهکارها و پیشنهادهای عملیاتی برای مواجهه با آن را مطرح می سازد.
  در همین راستا در تاریخ های 20 و 27 خرداد ماه 1394 دو نشست مشترک در محل خانه صنعت استان با حضور 13 نفر از صاحب نظران، کنشگران و فعالان عرصه صنعت استان برگزار گردید.

 • بحران پسماندهای شهری و صنعتی در استان قزوین

  20 اسفند 1393 ساعت 13:02

  قزوين | رویدادها

  پس از اولویت‌بندی مسائل محیط‌زیست استان قزوین در جلسه نخست (14بهمن 1393)، دومین نشست تخصصی اتاق فکر استان درباره مسائل محیط‌زیستی به «بحران پسماندهای شهری و صنعتی» اختصاص یافت. با توجه به گستردگی موضوع و محدویت زمان جلسه، فقط مسائل مربوط به پسماندهای شهری و صنعتی، شهر صنعتی البرز و تصفیه خانه آن مطرح شد.
  این نشست دهم اسفند 1393 در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برگزار شد.

 • شناسایی و اولویت‌بندی مسائل زیست‌محیطی استان قزوین

  21 بهمن 1393 ساعت 13:53

  قزوين | اتاق فکر استان‌ها

  در ادامه برگزاری سلسله نشست‌های اتاق فکر استان قزوین، اولین نشست تخصصی در خصوص «شناسایی و اولویت‌بندی مسائل زیست‌محیطی استان قزوین» چهاردهم بهمن‌ماه 1393 با حضور صاحب‌نظران، کنشگران و فعالان محیط‌زیست در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برگزار شد.

 • مسئله‌شناسی استان قزوین از دیدگاه فعالان سیاسی

  1 آذر 1393 ساعت 11:09

  قزوين | اتاق فکر استان‌ها

  مدیر اتاق فکر استان قزوین با حضور در نشست هم‌اندیشی احزاب و گروه‌های سیاسی استان در دو جلسه متوالی به بررسی مسائل استان از دیدگاه فعالان سیاسی استان قزوین پرداخت.

 • برگزاری نخستین جلسه اتاق فکر استان قزوین

  24 آبان 1393 ساعت 14:54

  قزوين | رویدادها

  اولین جلسه اتاق فکر استان قزوین با حضور ۱۰ نفر از اساتید و نخبگان دانشگاه‌های استان قزوین در تاریخ20 آبان ماه 1393 از ساعت 13 الی 15 در محل اتاق جلسات حوزه ریاست دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد.
  بررسی اهداف و مأموریت اتاق فکر، ساختار اجرایی، کارگروه‌های تخصصی اتاق فکر، مسیر راه و بررسی روش‌های مسئله یابی، بروندادهای اتاق فکر، استفاده از فعالین اجتماعی و سازمان‌های غیردولتی در اتاق فکر از مهم‌ترین مسائل مورد توجه حاضرین بود.