1. خانه >
 2. نویسندگان >
 3. حسین محمدی
حسین محمدی

حسین محمدی

دکتری تاریخ، عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی

تعداد مقالات: 4

حسین محمدی متولد 1346 شهر تهران کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته تاریخ از دانشگاه خوارزمی و دکتری را در سال 1386 از دانشگاه پونای هندوستان دریافت نمود. زمینه‌های تخصصی ایشان تاریخ فرهنگ و تمدن و روابط ایران و هند است. وی سال‌ها در زمینه‌های فرهنگی و ورزشی فعالیت و دارای سمت‌های اجرایی بوده است. هم اکنون ایشان عضو هیات علمی و مدیر فرهنگی دانشگاه خوارزمی و رییس هیات ورزش دانشگاهی استان البرز می‌باشد. ایشان چندین کتاب و مقاله در زمینه‌های فرهنگی و تاریخی ایران و هند تالیف و ترجمه نموده است.

 • چهارمین نشست اتاق فکر استان البرز

  16 آذر 1393 ساعت 09:15

  البرز | اتاق فکر استان‌ها

  چهارمین نشست اتاق فکراستان البرز مورخ 12 آذر 1393ساعت 15 با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و با مدیریت جناب آقای دکتر محمدی رییس اتاق فکر استان البرز آغاز گردید. دکتر محمدی ضمن خیر مقدم، از حضور اعضا و مدعوین تقدیر و تشکر نمودند، سپس توضیحاتی در خصوص اهداف و برنامه های اتاق فکر ارایه نمودند. رییس اتاق فکر استان اشاره ای کوتاه به چالش های استان ، برگزاری جلسات تخصصی با اولویتهای کاری اتاق فکر، بحث بکارگیری و استفاده از نخبگان ، اساتید و مدیران اجرایی استان را مطرح نمودند. دکتر حسین محمدی در ادامه نشست به معرفی سایت شمس پرداختند و از حاضرین دعوت نمودند که ضمن معرفی، نظرات خود را در خصوص معضلات و چالش های استان بیان نمایند.

 • برگزاری چهارمین جلسه اتاق فکر استان البرز

  10 آذر 1393 ساعت 13:46

  البرز | رویدادها

  چهارمین جلسه اتاق فکر استان البرز با حضور مدیر کل فرهنگی و اجتماعی استانداری، مدیران پارک علم و فناوری، همیاری و اشتغال و اساتید و اندیشمندان استان در روز چهارشنبه 12 آذر در دانشگاه خوارزمی برگزار می‌گردد.

 • اساسی‌ترین مشکلات و چالش‌های استان البرز

  26 شهریور 1393 ساعت 16:31

  البرز | اتاق فکر استان‌ها

  با تشکیل و راه‌اندازی اتاق فکر استان البرز، طی سه نشست تخصصی با حضور نخبگان و خبرگان استانی بررسی مسائل استان تحت عنوان اساسی‌ترین مشکلات و چالش‌های استان البرز مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

 • انتصاب مدیر اتاق فکر استان البرز

  18 مرداد 1393 ساعت 13:49

  البرز | اتاق فکر استان‌ها

  آقای دکتر حسین محمدی، بنابر حکم مشترک مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در تاریخ 18 تیر ماه 1393 به مدت یکسال به عنوان مدیر اتاق فکر استان البرزمنصوب شدند.