1. خانه >
 2. نویسندگان >
 3. حامد قادر زاده
حامد قادر زاده

حامد قادر زاده

دکتری اقتصاد کشاورزی، عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان

تعداد مقالات: 5

حامد قادرزاده متولد سال 1346 در شهرستان سقز است. وی تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی (سال 1371) و کارشناسی ارشد اقتصاد کشاورزی (سال 1375) در دانشگاه شیراز به پایان رساند و در سال 1384 مدرک دکتری اقتصاد کشاورزی را از دانشگاه علوم‌کشاورزی بنگلور هندوستان دریافت کرد. وی دارای بیش از 100 اثر پژوهشی در قالب مقالات علمی‌-پژوهشی، کنفرانس‌های ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی و گزارش‌های پژوهشی است.
برخی از سوابق قادرزاده عبارتند از: عضو شوراهای پژوهشی مختلف استان کردستان، عضو کانون توت‌فرنگی کشور، عضو شورای آموزش و پرورش شهرستان سنندج و شورای مرکزی آموزش و پرورش استان کردستان، عضو کمیته‌های اجرایی انتخابات مجلس و ریاست جمهوری، موسس و راه‌انداز مرکز علمی کاربردی سقز، رییس کمیسیون اقتصاد و مدیریت استان کردستان در سال های 1375 تا 1380، رییس هیات مدیره بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان کردستان، دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان ایرانی در هند و شبه قاره، فعالیت در مباحث کارشناسی صدا و سیمای استان کردستان و برخی از رسانه‌های برون مرزی.
علایق پژوهشی قادرزاده عبارتند از: حوزه‌های اقتصادی – اجتماعی استان به ویژه بخش کشاورزی و صنایع وابسته، مباحث بازاریابی، مسایل بین بخشی اقتصاد در بخش‌‎های مختلف صنعت، کشاورزی و خدمات. قادرزاده از سال 1385 عضو هیات علمی گروه اقتصاد کشاورزی دانشگاه کردستان است.

 • مسائل اقتصادی و صنعتی استان کردستان

  15 دی 1393 ساعت 14:05

  كردستان | رویدادها

  در سوم دی ماه سال 1393 در محل سالن اجتماعات شهر صنعتی شماره 3 سنندج نشستی با حضور صاحبنظران بخش‌های مختلف اقتصادی به ویژه فعالان بخش صنعت با عنوان «مسئله‌شناسی فعالیت‌های اقتصادی در استان کردستان» برگزار شد. در این نشست کارشناسان این حوزه به بررسی مسائل اقتصادی و صنعتی استان کردستان پرداختند.

 • وضعیت تجارت و مسئله‌شناسی این بخش در استان کردستان

  22 شهریور 1393 ساعت 12:48

  كردستان | اتاق فکر استان‌ها

  با توجه به بررسی انجام شده ومصاحبه با اتاق اصناف وجمعی از بازاریان وآمار واطلاعات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و مطالعات متخصصان امر، موارد قابل طرح در رابطه با وضعیت کلی تجارت استان کردستان به شرح زیر می باشد:

 • برگزاری دومین جلسه مسئله شناسی استان کردستان

  29 مرداد 1393 ساعت 17:11

  كردستان | اتاق فکر استان‌ها

  دومین جلسه مسئله شناسی استان کردستان، پیرو تصمیمات جلسه اول، در تاریخ 29 مرداد 1393 با حضور کارشناسان خبره استان، اساتید دانشگاه، تعدادی از اعضای شورای شهر سنندج، نمایندگان اصناف و بازاریان و جمعی از نخبگان برگزار خواهد شد. در این جلسه نظرات کمیته‌های کارشناسی در خصوص گزارش مسئله شناسی کردستان طبق تصمیمات جلسه اول ارایه و در خصوص تعیین تاریخ نشست در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری‌تصمیم گیری می‌گردد.

 • برگزاری نشست مسئله شناسی استان کردستان

  16 مرداد 1393 ساعت 13:41

  كردستان | اتاق فکر استان‌ها

  نشست مسئله شناسی استان کردستان، روز پنج شنبه 16 مرداد ماه، با حضور نخبگان استانی، اساتید دانشگاه، تعدادی از صاحب نظران در حوزه‌های صنعت، کشاورزی و اصناف در سالن جلسات دانشکده کشاورزی دانشگاه کردستان به منظور بررسی مسایل مهم در استان تشکیل می‌گردد.

 • گزارش نشست مشترک اتاق فکر استان کردستان با کارگروه ویژه نجات چشمه «کانی بل»

  15 مرداد 1393 ساعت 12:16

  كردستان | اتاق فکر استان‌ها

  نابودی چشمه کانی بل مغایر با اصل 50 قانون اساسی کشور است و زیان های غیر قابل جبرانی را به استان کردستان وارد می کند، بنابراین دولت تدبیر و امید و وزارت نیرو لازم است با سرعت، دقت و تامل خاصی به وضعیت چشمه مذکور رسیدگی کند. در غیر این صورت مشکلات آتی ناشی از آن ممکن است هیچگاه جبران نشود و یا با هزینه‌های فراوانی قابل جبران باشد. متاسفانه با عدم توجه به نظرات کارشناسی و مطالبات مردمی، این مسئله به یک بحران تبدیل شده و بروز مسایل حاد در پی آن، تغییر مسیر و رفتن در فاز سیاسی آن حتی در بعد خارج از کشور بعید نیست و این هزینه‌های زیادی برای کشور و استان به بار خواهد آورد.
  ***